MB ANIMATORIAI IR PERSONAŽAI PRIVATUMO POLITIKA

Ši privatumo politika (toliau - Privatumo politika) apibūdina kaip yra renkama, naudojama ir kaupiama Jūsų asmeninė informacija, kai lankotės internetinėje svetainėje www.atgijusiospasakos.lt (toliau - Interneto svetainė).

ASMENINĖ INFORMACIJA, KURI RENKAMA

Kai lankotės Interneto svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie Jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie Jūsų žiniatinklio naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, Jums naršant Interneto svetainėje, mes renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė Jus į Interneto svetainę ir informaciją apie tai, kaip Jūs sąveikaujate su Interneto svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname „informacija apie įrenginį“.

Mes renkame informaciją apie įrenginį naudodami šias technologijas:

- „Slapukai“ yra duomenų failai, kurie dedami į Jūsų įrenginį ar kompiuterį ir kuriuose dažnai nurodomas anoniminis unikalus identifikatorius.

- „Žurnalo failai“ stebi svetainėje vykstančius veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, persiuntimo / išėjimo puslapius ir datos / laiko antspaudus.

- „Žiniatinklio švyturiai“, „žymos“ ir „pikseliai“ yra elektroniniai failai, naudojami įrašyti informaciją apie tai, kaip jūs naršote svetainėje.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

Renkamą informaciją apie įrenginį naudojame tam, kad galėtume patikrinti galimą riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą) ir apskritai tobulinti bei optimizuoti mūsų svetainę (pavyzdžiui, generuodami analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir su kuo bendrauja) įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

ASMENINĖS INFORMACIJOS DALINIMASIS

Mes dalijamės Jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kad padėtų mums naudoti Jūsų asmeninę informaciją, kaip aprašyta aukščiau.

Mes taip pat naudojame „Google Analytics“, kad padėtų mums suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi svetaine - daugiau apie tai, kaip „Google“ naudoja Jūsų asmeninę informaciją, galite sužinoti čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/.

Galiausiai mes taip pat galime dalytis Jūsų asmenine informacija, kad laikytumės galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų, atsakytume į teismo šaukimą, kratos orderį ar kitą teisėtą prašymą pateikti informaciją ar kitaip apsaugotume savo teises.

Kaip aprašyta aukščiau, mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją norėdami pateikti Jums tikslines reklamas ar rinkodaros komunikacijas, kurios, mūsų manymu, gali jus dominti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama.

POKYČIAI

Mes galime laikas nuo laiko atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtume, pavyzdžiui, mūsų praktikos pokyčius arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, jei turite klausimų ar norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. paštu atgijusios.pasakos@gmail.com arba paštu naudodamiesi toliau pateikta informacija:

Ievų g. 5A, Vilniaus r., LT-,11106, Lietuva