Personažai vaikų šventėms

Personažas tai ne tik šventės puošmena, tai nuostabi šventinė pramoga su nepakartojama programa! Atgijusiose Pasakose gyvena jau virš 100 skirtingų personažų, bet mums to negana!!!

Skaityti daugiau
pripuciami batutai

Pripučiami batutai

Aš esu greitis🚗💨 Žaibas Makvynas!!! ⚡ Taip taip, jis sugrįžo ir nuo šiol džiugis nepaprastose lenktynėse🤪💪 Visiškai naujutėlaitis, net 6 metrų aukščio, 6 metrų ilgio nusileidimo ruožas, nepaliks abejingų mažųjų širdelių!😜🙈 Greitis ir įspūdžiai garantuoti!💨🚘

Skaityti daugiau
vaizdo skambuciai

Vaizdo skambučiai

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Skaityti daugiau
saldzios pramogos

Saldžios pramogos

Nuo cukrinių debesėlių iki burnoje tirpstančių spragėsių! 😛🤩 Siūlome profesionalų cukraus vatos, bei spragėsių aparatus.

Skaityti daugiau
putu patranka

Putų patranka

Smagiausia vasaros pramoga jau čia!!!🌞 Nepamirštamas PUTŲ šou!💣💣💣 Džiaugsis tiek maži, tiek dideli!🥳 Atkeliajame į šventę su didžiule patranka, bei profesionalia garso įranga, o Jums belieka plačiai šypsotis ir pramogauti putų ir muzikos sūkuryje!!!🥳🤗

Skaityti daugiau
garso iranga

Garso įranga

Kad šventėje būtų daug garso ir muzikos natų! 🎤 🎹 🥁

Skaityti daugiau
efektai

Efektai

Burbulų ar žemo rūko mašina suteiks magijos ir šventę pavers tobula!

Skaityti daugiau